top of page
משרות פתוחות

Inactive Project

Bamba_snack_edited.png

במבלייה

משרה חלקית כראש צוות, בצוות יחידני

 

הפעילות היום יומית שלך תכלול יישון על בסיס יומי 3 סוגי במבה שונים לפי 4 רמות ייבוש ויישון באריזות מקור מלפחות שני מותגי שוק מובילים, ברמות מחירים שונות ועבור כל גודל של אריזה המוצע בשוק החופשי. היישון עובד במחזורים של 5 ימי עבודה בשבוע והוא אינו כולל סופ"שים ומועדים לשמחה. בשאר הזמן תהיה אחראי על הפיתוח העסקי ליישון חטיפים לפי 4 אבות מזון ברמות טמפרטורה ולחות משתנות בזמן ובכפוף לעונות השנה.

 

דרישות

* תעודה ממוסד מוסמך כלשהו

* תתרן

* ניהול לו"ז ושליטה בכל תכנה קיימת בשוק לניהול פרוייקטים - חובה!

* עברית - ברמה של שפת אם, אנגלית - יתרון

***יתרון ינתן לכל מי שאי פעם עבד באסם ועדיפות ברמה גבוהה תנתן למי שעדיין מכיר מישהו באגף מכירות באסם ויכול לסדר לנו הנחה גדולה יותר ממה שיש לנו כרגע.***

Inactive Project

Screen Shot 2021-01-05 at 8.16.37.png

קַמְרָ״ש הלוּרָ"ל - 120% משרה

העבודה היום-יומית שלך תכלול תרגום של סיטואציות יום-יומיות במשרד, לסצינות מהסרט גבעת חלפון אינה עונה או מכל סרט קאלט או סרט בורקס ישראלי אחר, שהופק אחרי שנת 1948. יהיה עליך לזהות פרסונות מייצגות במבנה הארגוני, ולבנות להם אסטרטגית תזונה בריאה בהתבסס על ידע מקדים של תפקידים שהם גילמו בעבר בענף הבידור הישראלי בכלל, ולרבות טלנובלות של הוט.

 

דרישות

*צפיתם לפחות 256,755 פעמים בסרט גבעת חלפון אינה עונה ויכולים להציג הוכחה של שליטה בטקסטים!

(ניתן לצרף ממליצים שאינם נכללים במשפחה הגרעינית)

*חדות מחשבה, שליטה בפרטים הקטנים ומהירות תגובה גבוהה ביכולת להבדיל בין סרט בורקס, לסרט טורקי לסרט ערבי של יום שישי.

*מנוי ליס

 

יתרון יינתן לנושאי המגבעת ולצופים אדוקים של הגיע זמן לשון.

תורמים

עסקה חד פעמית

אפשר לתרום מכל מקום בעולם, בכל גיל ובכל אמצעי תשלום המקובל על ידי המל"ג.

 

הפעילות היום יומית שלך תכלול חתימה פעם אחת ויחידה על מסמך הצהרת כוונות לתרום מלגה לאמן ישראלי. במידה ופרוייקטים יאושרו תאלך לחתום על מסמך רשמי לתרומה ואשכרה להעביר את הכסף למוסד האקדמי שייבחר על ידנו. אמני ישראל צריכים את התרומה שלכם כדי לקבל את הידע וההכשרה הדרושים להם להתמודד עם העולם הדיגיטלי החדש. אנחנו נלמד אותם לפתח את העסק שלהם בשוק המקומי ובשווקים בינלאומים באמצעות כלים דיגיטליים. העולם השתנה ולא יחזור להיות מה שהכרנו, אנחנו פה כדי לעזור לאמנים להילחם על החיים שלהם.

 

לבחירתם

אפשרות להשתלב בדף הממליצים באתר האינטרנט שלנו לאחר תרומת מלגה לאמן ישראלי, מותנה במעבר של מבחן בית (ללא קבלת עזרה מכל מי שנוכח איתך ברגע המבחן בבית. לבד באמת. לא לבקש עזרה, לעשות לבד)

 

דרישות

* חוש הומור והכרות בסיסית עם אמונות טפלות נפוצות בארץ ובעולם

* הון נזיל 

* חיבה לעולם התרבות ורצון ליצור הזדמנויות חדשות בענף 

 

הקומבינה

עסקה סיבובית: על תרומה של מלגה אתם מקבלים זיכוי מס הכנסה (נראה לנו 35%, צריך להתייעץ עם רו"ח) על תרומה חברתית. בנוסף, מלא אנשים בפייסבוק יעשו לכם לייק על הפוסט וזה יביא לכם מלא טראפיק לעמוד. אז מבחינתנו זה win-win.

 

יתרון - תורמים שיעבירו המלצות מאמנים ממש מפורסמים ויסבירו מדוע כדאי לנו לקבל מהם מלגות ולא מתורמים אחרים, יזכו לעבור בתור המהיר לאישור תרומת מלגה לאמן.

דרך אגב, לא צריך לחפש אינטרו אלינו, אנחנו נדבר עם כל הפונים לפי סדר הא' ב' העברי שיעודכן על בסיס שבועי בכל יום שני. 

Donation Jar

Inactive Project

Inactive Project

bottom of page